Contactpersonen

Mangement

Aart Vos
Algemeen directeur Wegtransport
Tel : 0418-556087
Aart.vos@vostransport.nl

Aart Vos
Algemeen directeur Scheepvaart
Tel : 0418-556090
Schip@vostransport.nl

Govert van de Werken
Financieel directeur
Tel : 0418-556091
Govert.van.de.werken@vostransport.nl

Sales

Arjan Vos
Sales Manager
Tel : 0418-556088
Sales@vostransport.nl

Planning

Geerlof den Hertog
Hoofd Planning
Tel : 0418-556082
Planning@vostransport.nl

Arjan Brienen
Planner
Tel : 0418-556082
Planning@vostransport.nl

Roy van Hees
Customer Service
Tel : 0418556082
Planning@vostransport.nl

Merlyn Köningstein
Container afhandeling
Tel : 0418-552831
M.wijgergans@vostransport.nl

Warehouse

Anne Weima
Teamleider Warehouse
Tel : 0418-575831
Anne.weima@vostransport.nl

Danny Keijnemans
Warehouse Administratie
Tel : 0418-575830
Magazijn@vostransport.nl

Administratie

Govert van de Werken
Controller
Tel : 0418-556091
Govert.van.de.werken@vostransport.nl

Gijs Keijnemans
HRM
Tel : 0418-556093
Gijs.keijnemans@vostransport.nl

Sanne de Vree
Facturatie
Tel : 0418-556091
Sanne.de.vree@vostransport.nl

Marcel van Maastricht
Administratie en IT
Tel : 0418-556092
Marcel.van.maastricht@vostransport.nl

Christa Verploegh
Palletadministratie
Tel : 0418-556097
Palletadministratie@vostransport.nl

Dozenassemblage

Arie Vos
Hoofd assemblage
Tel : 0418-556096

Sanne de Vree
Bestellingen. Administratieve afwikkeling
Tel : 0418-556091
Sanne.de.vree@vostransport.nl

Werkplaats

Anton Vos
Monteur
Tel : 0418-556095
Monteurs@vostransport.nl

Arie Verhoeks
Monteur
Tel : 0418-556095
Monteurs@vostransport.nl

 

Nieuws

Meer nieuws